O nás

7 bodů o Agentuře Encanto, specializace na 7 světových jazyků

  1. Překladatelská a tlumočnická Agentura Encanto byla v roce 2010 založena Mgr. Martinem Illkem, který má s překlady a tlumočením mnohaleté zkušenosti. Naší prvořadou prioritou je nejvyšší kvalita zhotovených překladů a tlumočení, kterou dosahujeme pečlivým výběrem našich dodavatelů a úzkou specializací na 7 světových jazyků (angličtina, španělština, němčina, polština, ruština, francouzština, portugalština, čeština), ve kterých jsme si stoprocentně jisti „v kramflecích.“ Navíc pečlivě své dodavatele třídíme také podle oborů (viz specializace), v nichž dosahují nejlepších výsledků.
  2. Nechováme se tedy jako převážná většina ostatních agentur, které poskytují služby v 50 nebo více jazycích, volají prvnímu dodavateli, kterého mají v seznamu, jejichž výstupy jsou naprosto žalostné a nepoužitelné v celém svém rozsahu.
  3. V současné době máme 42 překladatelů a tlumočníků pro angličtinu, 35 pro španělštinu, 39 pro němčinu, 15 pro polštinu, 20 pro ruštinu, 15 pro francouzštinu a 7 pro portugalštinu.
  4. Dále jsme přivítali mezi naše řady 10 DTP specialistů, kteří pro Vás vypracují plnohodnotné grafické zpracování celých knih, plakátů, letáků, brožur aj. od grafického návrhu až po tisk.
  5. Další pracovníky do našeho týmu intenzivně hledáme.
  6. Mezi naše stálé klienty již patří několik firem, které najdete v sekci Reference.
  7. Pevně věříme, že jsme schopni pro Vás připravit velmi kvalitní služby v sedmi světových jazycích, na které se specializujeme. Neváhejte nás kontaktovat.