DTP: Nabízíme komplexní DTP servis

Zaručujeme, že naše překlady budou graficky odpovídat přesně podle vašich požadavků. K překladu a DTP zpracování přijímáme jakýkoli formát souborů.

Výborně graficky zpracujeme grafy, obrázky, fotografie a další náročná data. Ušetříte spoustu času a nákladů, když na nás necháte i DTP zpracování.

Vyhotovíme sazbu, předtiskovou přípravu a tisk na prvotřídních inkoustových a laserových tiskárnách v jakémkoli množství i barevně. Vypracujeme plnohodnotné grafické zpracování celých knih, plakátů, letáků, brožur aj. od grafického návrhu až po tisk. Vlastníme významné množství designově kvalitních fontů pro zpracování překladů hlavních evropských jazyků.

Jednoduchý DTP servis vašich překladů máte bez příplatků, týká se hlavně formátů .doc, .docx, nenaskenovaných .pdf, odt. a zahrnuje kontrolu kvality obrázků, fotografií, grafů, tabulek a technických chyb: špatné formátování, nesprávný font písma, chybné rozvržení odstavců, řádkování, dvojmezery atd.

V případě že máte vaše dokumenty pouze fyzicky, na papíře, můžeme vám je převést pomocí našich OCR programů do digitální podoby ve formátech .doc, .docx .odt. Současná technologie zatím neumožňuje tímto způsobem kvalitně převést z papíru grafy, obrázky, složité tabulky. Pro tuto práci se hodí hlavně textové dokumenty, jako jsou smlouvy apod.