Tlumočnická technika

Nabídka tlumočnické techniky Encanto

  • Poskytneme Vám veškeré tlumočnické služby.
  • Tlumočení (konsekutivní, simultánní, soudní) i pro akce nad 400 posluchačů.
  • Pronajmeme Vám tlumočnickou techniku pro uspořádání sympozií, konferencí, seminářů, přednášek aj. včetně odborné asistence našich techniků.
  • Tlumočníci Encanto – Naše profesionální tlumočníky dělíme podle typu tlumočení a oborů jejich specializace. Spolupracujeme s těmi nejlepšími k Vaší maximální spokojenosti.

Tlumočnická technika analogová

Pro simultánní tlumočení Vám poskytneme profesionální bezdrátové systémy, které se používají i pro tlumočení mezi několika jazyky současně. Fungují na bázi infračervených paprsků. Účastníci mají k dispozici staničky – bezdrátové přijímače se sluchátky, jež zprostředkovávají všechny tlumočené jazyky pomocí jednoduchého přepínání frekvencí. Analogová tlumočnická technika vyžaduje instalaci ozvučení. Poskytneme Vám naše velké i přenosné tlumočnické kabiny – vhodné při nedostatku místa v sálech pořádaných akcí. Každá tlumočnická kabina je určena pro jeden tlumočený jazyk a minimálně dva tlumočníky. Ti se po 25 minutách pravidelně střídají, což je mezinárodně uznávaným pravidlem z důvodu velké psychické zátěže tohoto typu tlumočení.

Tlumočnická technika digitální

Taktéž pro simultánní tlumočení můžete využít i našich digitálních systémů, které nevyžadují ozvučení. Kongresové mikrofony Concentus jsou vybaveny reproduktorem. Nevýhodou je větší náročnost při montáži a demontáži, mikrofony jsou drátové. I u této techniky Vám nabídneme jak velké tak přenosné tlumočnické kabiny podle místa v sálech.

Průvodcovská technika – doprovodné tlumočení

Pro nejrůznější formy průvodcování – doprovodného tlumočení, ať už po památkách, muzeích, pro malý i velký počet posluchačů Vám  na míru nabídneme naše průvodcovské soupravy. V každé sadě připadne na bezdrátový mikrofon  20 staniček – bezdrátových přijímačů se sluchátky. Jednotlivé sady je možné k sobě připojovat a tím zvýšit počet posluchačů.

Kalkulace tlumočnických služeb

Pro kalkulaci nám můžete zavolat na tel. 724 728 422, 220 612 478, případně nám napsat na agentura@encanto.cz, nebo můžete využít formulář. Pro začátek po vás budeme chtít základní informace: adresa a čas konání akce, přibližný počet účastníků, typ tlumočení, popis prostor sálu, podle kterého zvolíme vhodnou techniku.